Rezidence Magnolie

Komfortní bydlení pro všechny věkové kategorie obyvatel.


Rezidence Magnolie představuje bydlení za dostupné ceny. Bydlení hotelového typu s recepční službou a řadou služeb je vhodné pro soběstačné osoby, či bezdětné páry. Byty jsou malé, bezbariérové - 1+KK. Našimi bydlícími jsou mladí lidé a občané středního věku, kterých je cca 50 % z celkového počtu bydlících, dalších 50 % tvoří senioři. Nejmladšímu bydlícímu je 21 let a nejstaršímu je přes 90 let. Areál se nachází 12 km od Prahy, proto jsou našimi nájemci jak Pražené, tak i občané z okolí Mělníka a Neratovic.

Jak čas běží, mění se náš život i lidé kolem nás. Kvalitní a důstojné bydlení za přijatelné ceny však zůstává klíčovou potřebou každého z nás. V Rezidenci Magnolie propojujeme generace a domníváme se, že bydlení různých věkových skupin občanů je cestou, jak se nejen vzájemně obohacovat, ale především se udržovat v dobré mentální i fyzické kondici. Na potřeby starších občanů, seniorů, kteří bydlí v Rezidenci Magnolie, citlivě reagujeme ve spolupráci s Farní charitou Neratovice.

Samostatné byty a 24hod. ochrana areálu zaručují nedotknutelnost, nezávislost, soukromí, bezpečí a svobodu bydlícím. Součástí bytového komplexu je parková zahrada a parkoviště. V areálu se nachází recepce, společenské prostory, odpočinková venkovní terasa, čítárna, prádelna, kadeřnictví, automat na teplé nápoje, petangové hřiště, kolárna i venkovní posilovací stroje. Výhodou umístění areálu je výborné dopravní spojení do Prahy vlakem i autobusem.

V Rezidenci Magnolie klademe důraz na pohodlí bydlících a kvalitní služby hotelového typu.

Pevně věřím, že u nás naleznete klid a pohodu. Vynasnažíme se, aby bydlení v Rezidenci Magnolie bylo pro vás, nebo vaše blízké, příjemné a komfortní.

Těšíme se na Vás

podpis

Eva Laštůvková
předsedkyně dozorčí rady Aveliant SE

Výhody rezidenčního areálu
Zaujala vás nabídka bydlení? Přijeďte na prohlídku! Zavolejte nám na: 321 123 000 Rezidence Magnolie